Tohle si přečti, pokud jsi tady poprvé a chceš si to tu číst...

Máš všechno, ale...jsi šťastný?

21. června 2010 v 19:30 | Twinge |  Myšlenky
Já prostě neumím začít text... :-D ok, jdu na to...
Ne každý, kdo je z bohaté rodiny/není nikdy smutný/má samý jedničky/kluka-holku je šťastný...jo, pro někoho to úspěch je...Stačí mu, že má peníze nebo že s někým chodí...ale e to opravdu to, po čem touží?Není to jen povrchní úspěch, který mu sice ostatní závidí, ale mu pořád něco chybí?

Jdu to uvádět na příkladech, ať je to aspoň trochu přehledný :-D
  1. Dobré vysvědčení, je samozřejmě úspěch, neříkám, že ne, ať si nemyslíte, že neuznávám ty, co se fakt snaží a pak to u nich na vysvědčení taky tak vypadá (áno a já moc dobře znám tu druhou variantu :-D),  ale to, že pro ostatní by to úspěch byl neznamená, že je to i pro ty, co ho mají...Spolužačka má samý jedničky, samozřejmě, těší ji to, ale radši by chodila s klukem...(proč má někdo takovou smůlu - ano, zase myslím sebe :-D , že nemá ani kluka a ani samý jedničky :-D) - ukázkový příklad (ne)úspěchu :-)
  2. Krása, je to, co nemá každý - ano, přiznejme si to, ne každý je krásný od přírody a musí si pomáhat tunou make-upu (myslím že tenhle blog brzo zruším, jinak mě někdo přijde zabít :-D), a proto "závidí" těm krásným od přírody (já se k sobě radši nevyjadřuju, u mě je to tak 50:50...tak a teď budu mít pověst té namyšlené, sakra :-D), ale myslíte si, že ti krásní to maj snažší?Když musí poslouchat hloupé narážky kluků a nebo holek, protože ty jim to samozřejmě dají "sežrat", že pozornost, kterou by chtěly ony, mají ty krásnější - áno, takže další (ne)úspěch :-)
  3. Být bohatý, je asi sen každého člověka (omlouvám se všem, kteří si to nepřejí a teď to pro ně vyznělo jako že nejsou lidi :-D), ale je to k životu důležité? (je, já chci být bohatá :-D) Co pomůžou peníze, když vám třeba manželka umírá na rakovinu? - další (ne)úspěch :-)
  4. Kariéra, kdo se dneska chce spokojit s prací uklízečky (nic proti uklízečkám samozřejmě), a tak maká na tom, aby měl co nejvyšší vzdělání, pak si našel nějakou dobrou práci a snažil se tak, aby byl povýšenej (nejlíp několikrát, ne jen jednou :-D), ale co je dobrá práce, když pak nemůžete mít třeba děti, protože jste neplodní... - opět (ne)úspěch :-)
  5. Dítě, tak to je většinou ten největší úspěch, jakýho můžete dosáhnout (pokud nejste workoholici a nebo idioti - ne, za tenhle názor se neomlouvám :-)) jenže...co když vaše díte začne brát drogy, stane se závislým na alkoholu nebo na něčem jiným, odmítá se léčit, jde to s ním s kopce...to už pak takovej úspěch není...a myslím, že rodiče, kteří to zažili, pak občas i rozhodnutí mít děti litují... - poslední (ne)úspěch :-)
Doufám, že jsem vám zbortila vaše představy o úspěchu - to bylo mým cílem samozřejmě :-D
Nakonec bych chtěla dodat, že si myslím, že největší úspěch jakej může být, je být ZDRAVÝ...
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Hjůbí | Web | 21. června 2010 v 22:11 | Reagovat

S těmi penězi - a když už máš prachy, všichni ti je závidí a nenávidí tě za to. Neúspěch, nespravedlnost...
Ale jinak myslím, že máš ve všem naprostou pravdu :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama